برای فعال کردن زوم کلیک کنید
جستجوکردن...
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
چشم انداز نقشه راه ماهواره ترکیبی زمین مکان من تمام صفحه پیش از بعد
HTML5 Icon

Some text.

HTML5 Iconi
جزئیات بیشتر

ما پیدا کردیم 0 نتایج
Computer man
نتایج جستجوی شما

املاک اصفهان

اصفهان-آبشار سوم -بعد از اجلاس سران -ورودی اصفهانک -املاک اصفهان
املاک اصفهان  به جستجوی آسان برای فروش ملک برای فروش یا اجاره و می پردازد. از ویژگی نقشه برای موقعیت مکانی منحصر به فرد خود برای پیدا کردن ویلای ایده آل، خانه شهری یا آپارتمان استفاده کنید و با صاحبان اصلی تماس بگیرید. ما فقط چند ثانیه به شما کمک خواهیم کرد خانه رویایی خود را پیدا کنیم. .ما مشتریان خود را با تمام جنبه های خرید و فروش خانه به مشتریان خود ارائه می دهیم. این سایت به شما کمک می کند تا خانه رویایی خود را جستجو کنید، بحث در مورد تحولات جدید املاک و یا کمک به فروش اموال شما، ما این فرصت را برای کمک  را دوست داریم. لطفا برای  سؤالات خود با ما تماس بگیرید!

خانه قدیمی بهتر است یا جدید؟

ین واقعا فقط موضوع ترجیح است، اما هر دو خانه های جدیدتر و قدیمی تر، مزایای متفاوتی دارند، بسته به طعم و شیک بودن و سبک زندگی شما.

خانه های قدیمی تر به طور معمول کمتر از خانه های جدید هزینه می کنند، اما موارد زیادی وجود دارد که خانه های جدید نیز می توانند خانه های قدیمی تر را خرج کنند. اکثر خانه های جدید هیچ منظره ای برای حیاط خلوت ندارند و بعضی از مناطق محوطه جبهه را نیز شامل نمی شود. با یک خانه مسکونی، محوطه سازی به طور معمول در حال حاضر تکمیل شده و می تواند ۱۰ هزار هزار دلار در محوطه سازی انجام شود، که در قیمت خریداری شده است.

مالیات در بعضی از خانه های قدیمی نیز ممکن است پایین باشد. بعضی از مردم با ظرافت یک خانه بزرگتر جذاب هستند اما خجالت می کشند زیرا آنها “درباره هزینه های بالقوه نگهداری” نگران هستند. برای اطمینان از آرامش ذهنی که سزاوار آن هستید، یک ضمانت خانه بگیرید. یک برنامه خوب ضمانت اجرایی خانه شما را در برابر تعمیرات غیرمنتظره در بسیاری از سیستم های خانگی و لوازم خانگی سالی یکبار و یا بیشتر پس از گذراندن شما محافظت می کند.

در یک خانه جدید، می توانید طرح های رنگی خود، کفپوش، کابینت آشپزخانه، لوازم خانگی، سیم کشی سفارشی برای تلویزیون، برق، کامپیوتر، تلفن و بلندگو و غیره، و همچنین گزینه های ارتقاء بیشتری را انتخاب کنید. امکانات مدرن مانند اتاق های رسانه ای، کمد های بسیار بزرگ و حمام های بزرگ و بزرگ نیز در ساخت و ساز پایه قابل ملاحظه است. در یک خانه مورد استفاده، شما عمدتا به سلیقه های قبلی ساکنان و تکنولوژی های شگفت انگیز تکیه می کنید، مگر اینکه شما قصد داشته باشید هزاران نفر را به تعمیر و بازسازی بکشید.

طراحان جدید خانه می توانند از مصالح ساختمانی جدیدی نظیر پنجره های شیشه ای Energy Star، عایق ضخیم تر و سایر تکنولوژی ها استفاده کنند که هزینه های انرژی آینده را برای مالک کاهش می دهد. در حال حاضر اکثر ایالت ها حداقل الزامات انرژی را برای ساخت و ساز جدید دارند. آشپزخانه ها و محل های شستشو در خانه های جدید طراحی شده اند تا از وسایل صرفه جویی در مصرف انرژی صرفه جویی کنند. خانه های قدیمی تر، مگر اینکه آنها یک مدرن انرژی داشته باشند، معمولا در هر فوت مربع به هزینه هوا و گرما بسیار بیشتر می پردازند.

سازندگان باید از دستورالعمل های بسیار دقیق در خانه های جدید و موارد اضافی، به ویژه در غرب و شمال غربی، که استانداردهای ایمنی زلزله را باید مشاهده کرد، پیروی کنند. به طور کلی، خانه های جدید معمولا بیشتر از آتش سوزی و مناسب تر شدن سیستم های جدید امنیتی و گاراژ درب می باشند.

خانه های قدیمی تر می توانند برای کیفیت و زیبایی بی نظیرشان قضاوت کنند. خانه های جدید که در حال حاضر دارای روکش صاف می باشند، ممکن است استفاده از مصالح ساختمانی زیرمجموعه و یا کار برداشت ضعیف را در طول زمان نشان دهند.

چه نکاتی را درقرارداد باید رعایت کنیم

نکته مهمی که باید در قراردادهای اجاره باید توجه کنید
همیشه قراردادهای اجاره خود را با حضور دو نفر شاهد که ذیل اجاره نامه را امضا کنند، منعقد کنید؛ در غیر این صورت، مشمول حمایت های قانون روابط موجر و مستاجر مصوب ۱۳۷۶، خصوصاً در باب تخلیه فوری ملک پس از پایان مدت اجاره نخواهید شد

چک بهتر است یا سفته؟

**به مقایسه بعضی از مهمترین موارد تفاوت این دو سند تجاری می پردازیم تا شما هنگام استفاده از این اسناد یا هنگام قبول آنها در معاملات خود ، با آگاهی بیشتر و دید روشن تری اقدام کنید.
۱- چک جنبه کیفری دارد ولی سفته حقوقی است. به این معنا که صدور چک بلامحل در شرایطی جرم است ولی عدم پرداخت سفته در سرسید آن ، مطلقاً جرم نیست. البته طرح دعوای سفته در دادگاه حقوقی در نهایت منجر به حکم جلب صادر کننده سفته می شود ولی این حکم جلب و بازداشت بدهکار، سوء پیشینه کیفری برای او محسوب نمی شود و آثار حکم کیفری چک را ندارد. بنابراین چک از این جهت که ممکن است دارنده ان را زودتر به نتیجه مطلوب برساند ، بهتر است.
۲- چک بدون اخذ گواهی عدم پرداخت از بانک (بدون برگشت زدن) ، قابل طرح دعوا و مطالبه در دادگاه نیست و حتماً باید گواهی عدم پرداخت چک هم ضمیمه دادخواست باشد ولی سفته بدون واخواست کردن آن (بدون برگشت زدن) نیز در دادگاه قابل مطالبه است. اخذ گواهی عدم پرداخت چک ، کار سختی نیست.
۳- صدور گواهی عدم پرداخت چک ، رایگان انجام می شود ، یعنی بانک برای صدور گواهی عدم پرداخت چک ، هزینه ای نمی گیرد ولی واخواست سفته (اعتراض عدم پرداخت سفته) هزینه دارد و ۲ درصد مبلغ سفته را باید بابت واخواست سفته بپردازید. پس از این جهت نیز چک ، بهتر از سفته است.

حتما قرارداد خود را در دفتر املاک معتبر تنظیم کنید

آنچه که برای خرید ملک  باید بدانیم 

 

 ۱-  اقدامات لارم برای یک معامله آگاهانه  کلیک کنید   (فیلم)

 ۲- مسئولیت مشاورین املاک چیست ؟؟؟؟ کلیک کنید (فیلم)

وظایف آزانس املاک فیلم؟

 

 

وظایف آزانس املاک فیلم؟

با من تماس بگیر

(ارسال پیام در پروفایل) در حساب کاربری خود ارتباط مستقیم داشته باشید .

لیست ها را مقایسه کنید