Computer man Computer man Computer man Computer man
نتایج جستجوی شما

پروژه بزرگ سیتی سنتر اصفهان

ارسال شده توسط Ali Saadatnia بر 2018-11-30
| 1
موضوع مهم :پروژه بزرگ سیتی سنتر اصفهان 
بزرگ ترین و مدرن ترین مرکز تجاری،اداری،تفریحی خاورمیانه در جنوب اصفهانک

اصفهان سیتی سنتر
—————————————————–
هتل بزرگ ۵ ستاره با استاندارد ۷ ستاره

هتل بین المللی 5 ستاره

 

اصفهان سیتی سنتر مجموعه ای است شامل کلیه امکانات رفاهی ، تجاری و خدماتی . یکی از امکانات وجود هتل بین المللی 5 ستاره با امکانات و استانداردهای هتل 7 ستاره می باشد. این مکان محل مناسبی برای مسافرین و همراهان آنها در یکی از خوش آب و هوا ترین مکانهای اصفهان خواهد بود ، که با چشم اندازی زیبا از کوه صفه ، شاه کوه و دشت جنوبی زاینده رود احاطه شده است .از بارزترین ویژگیهای این هتل میتوان به اتاق های VIP اشاره نمود . اتاق های VIP این مجموعه دارای امکانات ویژه همچون هماهنگی رنگها و وسایل اتاق مطابق با درخواست و نیاز میهمانان میباشد به گونه ای که در زمان رزرو اتاق میهمانان میتوانند رنگ دکوراسیون و تخت مورد علاقه خود را با نوع حمام و سونای داخلی آن انتخاب نمایند . از طرفی پلی شیشه ای که برگرفته از طراحی بازارهای قدیمی اصفهان است اصفهان سیتی سنتر را به پروژه های دیگر شرکت پرستیژ لند ایران مثل هتل آپارتمان ، مرکز تجارت جهانی (WTC) و مرکز مبادلات مالی و تجاری اصفهان International Financial Center) Isfahan) متصل و چشم انداز زیبایی را بوجود میاورد

مرکز تجارت جهانی

World Trade Center

 

مفهوم مرکز تجارت جهانی مفهومی است فراتر از یک ساختمان ، یک حرکت یا یک سازمان . بعبارتی دیگر مرکز تجارت جهانی کلیه خدمات مربوط به تجارت جهانی را در زیر یک سقف جمع آوری مینماید . این خدمات شامل اطلاعات تجاری ، ارتباطات ، باشگاههای تجارت جهانی ، برنامه های آموزشی تجاری ، سازماندهی هیات های تجاری و امکانات نمایشگاهی و عرضه کالا میباشد . مرکز تجارت جهانی در هر شهری بعنوان مرکز تجاری است که خدمات موجود بخش خصوصی و دولتی در امر تجارت را تکمیل و حمایت میکند .

 

———————————————————

 

بازار شیشه ای اصفهان سیتی سنتر

 

یکی از بارزترین ویژگی های اصفهان سیتی سنتر طراحی منحصر به فرد آن است که برگرفته از معماری سنتی بازار اصفهان است. برای مثال میتوان از پل شیشه ای نام برد که مرکز خرید و هتل 5 ستاره، هتل آپارتمان ، و مرکز مبادلات مالی و تجاری اصفهان International Financial Center) Isfahan) را به یکدیگر متصل و چشم انداز زیبایی را بوجود میاورد

 

 

 

———————————————————

 

(IIFC) مرکز مبادلات مالی بین المللی

 

این مجموعه دارای دو برج مالی و تجاری است که در هر یک از آنها شعبات بانکها ، سازمان بورس ، کارگزاران بورس ، موسسات بیمه و دیگر شعبات دولتی قرار گرفته است. این مرکزکه به ایستگاه تک(One Stop)در دنیا شناخته می شود، متشکل از کلیه شرکتهای تجاری داخلی و بین المللی است.

 

 

 

 

 

———————————————————

 

هتل آپارتمان

 

 

 

 

هتل آپارتمان اصفهان سیتی سنتر شامل 30 طبقه می باشد. 8 طبقه این مجموعه بصورت هتل و22 طبقه دیگر بصورت آپارتمانهای لوکس مسکونی می باشد . این هتل برای آن گروه خانواده هائی طراحی شده است که ترجیح می دهند درآپارتمان خصوصی خود زندگی کنند ولی ازکلیه امکانات یک هتل استفاده نمایند . ورودی وخروجی این آپارتمانها در محیط هتل می باشد به گونه ای که از کلیه امکانات هتل مثل سرویس نگهداری ، خدمات رفاهی ، رستوران وسرویس امنیتی بهره می برند. ساکنان آپارتمان های این هتل می توانند در لابی هتل قهوه خود را بنوشند و از سالن ورزشی هتل (Gym) استفاده نمایند . همچنین در طول مسیراز تونل شیشه ای عبور نمایند و چشم انداز زیبای مجتمع را تماشا کنند. این تونل شیشه ای به گونه ای تعبیه شده است که در دو طرف آن رستوران و محلخرید وجود دارد. تردد چند دقیقه در این مسیر و تماشای تنوع و حرکت و زندگی مردم خالی از لطف نیست و می تواند برای عابرین بسیار سرگرم کننده باشد.

 

———————————————————

 

مرکز خرید

 

 

مرکز خرید (Shopping Mall) شامل: هایپر مارکت (Hyper Star) به متراژ13000 متر مربع، بانک ،750 فروشگاه معتبر و مارک دار داخلی و خارجی ، صرافی ، فود کورت، رستورانهای ملل مختلف و دفاتر هواپیمائی . دو طبقه آخر شامل مجموعه سینمائی و سینما IMAX و بزرگترین شهربازی سرپوشیده خاورمیانه به متراژ 34000 متر مربع می باشد.

 

———————————————————

 

مجموعه سینمایی

 

 

سینماهای (IMAX) صفحه های مستطیل شکل بسیار بزرگ دارند. نوع معمولی این صفحات حدود ۱۶ متر ارتفاع و ۲۲ متر عرض دارند و می توانند بزرگتر هم باشند. در سالنهای سینمای IMAX برای بوجود آوردن صدایی رسا و گیرا از تکنیک آکوستیک استفاده می کنند تا صدایی دقیق و واقعی را به بیننده ارائه دهد به صورتی که تماشاگر قادر باشد با افتادن یک سوزن، صدا و حتی محل فرود آن را تشخیص دهد. از این رو برای انجام محاسبات طراحی این سیستمهای صوتی از مدل شبیهسازی کامپیوتری این سالنها استفاده میکنند و رفتار و پژواک صدا را در برخورد با سقف، دیوارها و بسیاری از عوامل دیگر میسنجند. این طراحی دقیق در شهرک سینمایی اصفهان سیتی سنتر به بیننده این امکان را میدهد که بدون توجه به مکان خود، صدایی کامل را بشنود. همچنین طراحی آکوستیک سالنها به نحوی انجام می پذیرد که کاملا در برابر محیط بیرون از سالن عایق باشد

 

IMAX مخفف (Image Maximum) و به معنی ماکزیمم تصویر می باشد. این واژه بعنوان نوعی تکنیک در تولید فیلم های نمایشی توسط شرکت IMAX کانادا ابداع شده است. با این فرمت فیلم، می توان تصاویر را با اندازه های بسیار بزرگ نمایش داد بدون اینکه وضوح آنها کاهش یابد . از مارس 2007 تاکنون این تکنیک در 38 کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته است. هم اکنون 280 سینمای مجهز به سیستم IMAX در دنیا وجود دارند که 60% آنها در آمریکا و کانادا هستند.

 

———————————————————

 

شهربازی مسقف

 

 

امروزه خرید کردن به یک تجربه جدید در مراکز خرید تبدیل شده است . خرید کردن به همراه تفریح و سرگرمی تجربه ای جدید است که تنها میتوان در زیر یک سقف به آن دست یافت . شهر بازی سر پوشیده در حال حاضر جزء لاینفک مراکز خرید شده است و اصفهان سیتی سنتر مفتخر است که این مهم را به بهترین نحو به انجام برساند . شهر بازی اصفهان سیتی سنتر با مساحت 34،000 متر مربع بزرگترین شهر بازی سر پوشیده خاور میانه است که میتواند با فراهم کردن محیطی امن و آرام تجربه یک خرید به یاد ماندنی را برای بازدید کنندگان به ارمغان آورد . تنوع وسایل و دستگاههای تفریحی در این مرکز یکی از جاذبه های بی بدیل اصفهان سیتی سنتر است که هر بازدید کننده ای را به خود جلب میکند .

 

 

 

فود کورت

 

 

 

 

به محوطه ای اطلاق می شود که در آن رستورانها و فست فودهای مختلف در کنار یکدیگر قرار می گیرند. اصفهان سیتی سنتر دارای دو فود کورت (Food Court) میباشد که یکی در طبقه دوم قرار گرفته و جایگاه نشستن آن در اطراف محوطه شیشه ای است که به دلیل داشتن دید کافی از میدان اصلی و آب نما جذابیت بیشتری را بوجود می آورد و دیگری جهت سهولت در سرویس دهی و استفاده بازدیدکنندگان در فضای بین شهر بازی و سینما قرار گرفته است .

 

 


————————————————– ——-

 

پروژه بزرگ سیتی سنتر اصفهان”یک فکر در مورد

  • املاک اصفهان
    بر 2018-11-30

    امیدوارم

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست ها را مقایسه کنید